РПЛ при резолюції по Україні використовували в кон’юнктурних … – РБК

РПЛ при резолюції по Україні використовували в кон’юнктурних … – РБК

Резолюція щодо ситуації в Україні, яку прийняла Рада з прав людини, свідчить про те, що організацію використовували в кон’юнктурних цілях. Про це йдеться в коментарі прес-служби Міністерства закордонних справ Росії щодо прийняття на 26-й сесії Ради ООН з прав людини резолюції “Співробітництво і допомога Україні в галузі прав людини”.

“На жаль, текст резолюції свідчить про те, що РПЛ використовували в кон’юнктурних цілях для висування і підкріплення необґрунтованих політичних і територіальних претензій, дискусія з яким в принципі недоречна. У ході консультацій ми закликали українську делегацію і тих, хто за нею стоїть, відмовитися від такого неконструктивний настрою і зосередиться на правозахисних питаннях. На жаль, наш заклик не був почутий”, – йдеться в повідомленні.

В МЗС РФ відзначили, що українську ініціативу підтримала лише 23 держави з 47 членів РПЛ. В основному це країни Заходу, які зіграли непривабливу роль у дестабілізації обстановки на Україні, і їх традиційні союзники.

“Голоси “проти” резолюції і велика кількість ” противсіхів ” є красномовним свідченням неприйняття Радою односторонніх політизованих підходів”, – додали в прес-службі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>