Позиції АТО сьогодні були тричі обстріляні з “Градів” з території … – РБК

Позиції АТО сьогодні були тричі обстріляні з “Градів” з території … – РБК

Позиції сил антитерористичної операції (АТО) протягом 19 липня були три рази обстріляні з систем залпового вогню “Град” і мінометів з російської території. Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи “Інформаційне опір” (ІО) Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомляє Тимчук, вогневі позиції російських бойових розрахунків, наносивших удар українським силовикам, були розташовані поблизу н.п. Нова Надія (Ростовська область Росії).

Крім того, за інформацією спікера групи ІС, протягом дня авіація сил АТО завдала ударів і знищила два опорних пункту терористів в районі проведення операції, в результаті чого було знищено озброєння, військова техніка і жива сила бойовиків.

Також бойовики двічі обстріляли луганський аеропорт “Градів” і артилерії.

У своєму сообщеии Тимчук зазначив, що штурмова група українських десантників захопила в зоні проведення АТО арсенал бойовиків і захопила вогнемети, гранатомети, Птури і стрілецьку зброю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>