РНБО про “день ОБСЄ”: Ми не будемо мовчати, коли терористи …

РНБО про “день ОБСЄ”: Ми не будемо мовчати, коли терористи …

Сьогодні генсек ООН Пан Гі Мун оголосив на Донеччині «день ОБСЄ». Це зроблено з метою забезпечити повноцінної роботу міжнародних експертів в зоні падіння літака, проте терористи не пристали на пропозицію про припинення вогню

Про це заявив під час брифінгу речник Інформаціно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, передає кореспондент Еспресо.TV.

«Українські військові не ведуть бойових дій на цій території (20-кілометрова зона навколо місця аварії літака, – ред.). Терористи ігнорують заклики Пан Гі Муна щодо непроведення бойових дій. Зокрема, о 9 годині ранку з двох установок Град  був обстріляний населений пункт Переможне Лутугінського району.Цим вони виявили  зневагу до України та міжнародної спільноти», – наголосив Лисенко.

За його словами, сили АТО знаходять в обороні.

«Якщо атака буде, то ми будемо відповідати. Але наступальних дій ми не проводимо. Ми не будемо мовчати, коли по нас стріляють», – наголосив речник РНБО. 

 

Все по темі: РНБО, ОБСЄ, Boeing,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>