“У нас конфлікт на геополітичному ґрунті” – Мухарський про …

“У нас конфлікт на геополітичному ґрунті” – Мухарський про …
Автор: svitske.1plus1.ua

Антін Мухарський у передачі “Світське життя” на телеканалі 1+1 прокоментував своє розлучення з телеведучою Сніжаною Єгоровою.

“У нас серйозний конфлікт на геополітичному ґрунті, мені важко з нею битися головою о стіну кожний день, нариватися на те, що “у тебе змінився рот, покосився ніс, у тебе змінився вираз очей, тому я тебе більше не люблю, ти негідник і покидьок, йде звідси”, я не можу вести більше розмову”, – говорить Антін Мухарський.

За словами Антіна Мухарського він давно не бачив дітей.

“Це питання є для обох гострим, тому що кожний раз, коли я прихожу до дітей, це перетворюється в сварку, якийсь скандал, звинувачення, – говорить Мухарський і додає, – тому ми вирішили узгодити наше питання, щоб такого на очах дітей не траплялося, а потім поновити наші стосунки у новому форматі”.

Мухарський розповів, як саме планує допомагати дітям.

“Я відкрив для них валютний рахунок, на який кладу гроші щомісяця, коли у нас станеться історія з’ясування, де, що і кому, діти отримають гроші, які належать їм”, – розповів Антін Мухарський в інтерв’ю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>