147 років позбавлення волі на усіх: активісти вийшли на акцію підтримки в’язнів другої справи «Хізб ут-Тахрір»

На Майдані у Києві кількадесят людей зібралися проявити свою солідарність, щоб показати суспільству, що кримські татари, яких судять у цій справі, вони не покинуті і не забуті.

Майже усі фігуранти другої бахчисарайської справи «Справи Хізб ут-Тахрір» є журналістами та правозахисниками.


Фото: Мар’яна Чорнієвич/Громадське радіо

Їхні імена: Сервер Мустафаєв, Едем Смаїлов, Марлен Асанов, Сейран Салієв, Сервер Зекір’яєв, Мемет Бєлялов, Тимур Ібрагімов та Ернес Аметов. Усі вони — кримські татари, активісти, звинувачені ФСБ у причетності до тероризму.

Усім вісьмом фігурантам справи російська прокуратура вимагає терміни ув’язнення у колоніях суворого режиму — від 15 до 21 року з подальшими обмеженнями свободи.

«Ми не зупиняємося і не списуємо себе в архів історії. Впевнений, і ви не дасте забути про нас світові», — звертався до нас Сервер Мустафаєв в останньому слові під час судового процесу.
Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>