28 російських олімпійців Сочі-2014 потрапили під слідство МОК

У спортсменів були виявлені підозрілі допінг-проби.


123

<!–   -2014    –>

Аналізи спортсменів, які були визнані підозрілими, будуть відправлені в Лозанну на додаткову перевірку. МОК припускає можливу маніпуляцію з метою використання допінгу. Також будуть перевірені всі допінг-проби росіян з Олімпіади-2010 у Ванкувері.

“Ці дії є безпосереднім продовженням доповіді професора Макларена. МОК має намір вийти за рамки того, про що говорила незалежна комісія”, – сказав глава організації Томас Бах.

Нагадаємо, 9 грудня голова комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) з розслідування систематичних допінг-махінацій в російському спорті Річард Макларен у другій частині своєї доповіді продовжив розповідати про факти застосування допінгу.

Так, заборонені препарати вживали російські спортсмени, які виступали на Олімпіаді-2012 в Лондоні, літній Універсіаді-2013, чемпіонаті світу з легкої атлетики 2013 року в Москві і зимових Іграх 2014 року в Сочі. Махінації проводилися під контролем Російського антидопінгового агентства (РУСАДА), ФСБ і Міністерства спорту.

Раніше стало відомо, що Росія позбавлена права на проведення чемпіонату світу з бобслею і скелетону.


За матеріалами:

МОК


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>