29 серпня виходить новий «Маршрут №1»: «Одеса. Поліфонія»

29 серпня виходить новий «Маршрут №1»: «Одеса. Поліфонія»

Попередній «Маршрут №1» був присвячений новим іпостасям Миколаївщини – сьогодні, по суті, прифронтового краю, який свого часу був відчутно уражений радянським спадком, а нині усвідомлює себе як багатющу на скарби та історію землю. Цього разу у свіжому глянці креативна команда «Дня» розкриває та досліджує неочікувані грані Одеси – часто непомітні за «шаландами, повними кефалі», але так само невід’ємні та органічні для міста. Без них Одеса залишилась би просто містом, яке «завжди з чогось регоче», а насправді їй є що показати і розповісти, як написала у своїй колонці до свіжого «Маршруту» «Одеса. Поліфонія» головний редактор «Дня» Лариса Івшина: «Шаланды, полные кефали» та «Жемчужина у моря» сусідують, але вони не мають домінувати в образі Одеси. Цьогорічна історія показала нам багато чого. Наприклад, концерт філармонічного оркестру під диригуванням Хобарта Ерла на Привозі – це знакове явище, яке поєднало два образи – гамірний, побутовий із високим, піднесеним та симфонічним – і місто «задихало обома легенями». А потім – надзвичайна громадянська активність Одеси. Через драматичні події пробився справжній незалежний характер Одеси. Ми побачили мужнє, яскраве і нескорено горде місто!»

 

Хочете ближче познайомитися з Хобертом Ерлом? Інтерв’ю з ним шукайте на сторінках нового «Маршруту №1». Це не єдиний цікавий співрозмовник, готовий розповісти читачам про особливу Одесу. Журналісти «Дня» поспілкувалися також із одеським скульптором Михайлом Ревою, а про модну Одесу нам розповіли Костянтин Леонтьєв – організатор Odessa Fashion Day, і дизайнерка Маша Рева.

 

Відомий одеський ресторатор Савелій Лібкін розповідає про місцеву кухню і спеціально для читачів Маршруту ділиться рецептами трьох знакових страв з кролика. Тут навіть досвідчені гурмани і гурме відкриють для себе нові смаки.

 

Для тих же, хто готувати не вміє чи не любить, найкраща порада – піти в гості до справжніх одеситів. У якості орієнтира – традиційний «Кулінарний гід»  – цього разу закладами Одеси.

 

Також у «Маршруті №1»: топ – 5 знакових місць приморського міста, Одеса дитинства легендарного українського футболіста Леоніда Буряка, історії восьми одеських спортсменів та перші перемоги футбольних команд Південної Пальміри. І на десерт – «музика ароматів і ритми епох» від популярної блогерки Ірини Медушевської. І це ще не все…

 

Запитуйте 23-й випуск глянцевого щомісячного додатку «Дня» «Маршрут №1. Одеса. Поліфонія» у кіосках преси вже 29 серпня або ж замовляйте  на сайті «Дня».

 

Відділ розвитку газети «День»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>