Головним трендом цього літа став колір “сяюча орхідея”

Головним трендом цього літа став колір “сяюча орхідея”

Кольори в моді змінюються, як погода, і те, що було актуально минулого літа вже зовсім не модно сьогодні. Який же колір одягу в моді цього літа?

Сяюча орхідея

Новим кольором моди літнього сезону стала “сяюча орхідея”, який представив інститут кольору Pantone. Колір Radiant Orchid, який в цьому сезоні на піку моди, являє собою поєднання фіолетового, рожевого і кольору фуксії. Дизайнери навесні-влітку 2014 вважали за краще поєднувати в своїх колекціях різні відтінки фіолетового, створюючи загадкові і легкі образи, підкреслюючи всю багатогранність фіолетового. Фіолетовий присутня в колекціях DKNY, Diane von Furstenberg і інших.

Сонячні кольори

Жовтий і помаранчевий додадуть вам більше тепла і гарного настрою. Дизайнерів на створення подібної одягу надихнули цитрусові, пряні спеції, а також прекрасні фрезії. Ці кольори можна бачити в колекціях Marc Cain, Luisa Cerano і Malene Birger.

Бірюзові відтінки

Свіжий морський бриз втілений в колірних рішеннях Diesel, Pinko і Luisa Cerano. Він надасть вам легкості та свіжості влітку.

Ніжна пастель

І знову дизайнери не хочуть прощатися з прекрасними ніжними пастельними тонами. Це пісочний, бежевий, персиковий, м’яти, лаванди. Доповнити такий наряд можна яскравими аксесуарами, і він не буде виглядати занадто помітно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>