Маркевич хоче, щоб “Дніпро” у Лізі чемпіонів зіграв з росіянами

Маркевич хоче, щоб “Дніпро” у Лізі чемпіонів зіграв з росіянами

 

Мирон Маркевич хотів би зустрітися з російським «Зенітом» у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Про це заявив сам новий наставник дніпропетровського «Дніпра».

«Мені абсолютно байдуже, хто стане нашим опонентом. Щодо «Зеніта», то я б навіть хотів зустрітися з ним. Патріотичний підйом, який маємо зараз у країні, додатково налаштує наших хлопців на безкомпромісну боротьбу», – сказав він, передає gazeta.ua.

Окрім того, Мирон Богданович підтвердив, що команда буде грати у Львові, якщо не дозволять проводити поєдинки у Дніпропетровську.

«Я навіть не уявляю, що дебютний матч у Лізі чемпіонів наша команда проведе за межами Дніпропетровська. Для уболівальників це буде шоком», – зауважив він.

«Але якщо подібне все ж таки станеться, то гратимемо у Львові на «Арені-Львів». Місцеві вболівальники люблять «Дніпро», і проблем з підтримкою там не буде», – заявив Маркевич.

Нагадаємо, потенційними суперниками «Дніпра» у кваліфікації Ліги чемпіонів є «Зеніт», «Лілль», «Копенгаген», «Стандард» і «Бешикташ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>