5 лютого Державний секретар США Джон Керрі прилетить в …

5 лютого Державний секретар США Джон Керрі прилетить в …


Державний секретар США Джон Керрі у четвер, 5 лютого, має намір відвідати з офіційним візитом в столицю України.

Про це повідомляється на офіційному сайті Держдепартаменту США, інформує «Публіцист».

В повідомленні зазначається, що метою візиту Джона Керрі є двосторонні зустрічі з президентом України Петром Порошенком, прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і міністром закордонних справ Павлом Климкиным, а також членами українського парламенту.

«Візит секретаря підкреслить стабільну підтримку Сполучених Штатів України та її народу», – йдеться в повідомленні Держдепартаменту США.

Також повідомляється, що 6-8 лютого Керрі відправиться в столицю Німеччини Мюнхен для участі в 51-й Мюнхенській конференції з безпеки. Повідомляється, що там він має намір зустрітися з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайєром та провести ряд інших двосторонніх і багатосторонніх зустрічей.

Зазначимо, раніше агенство «Associated Press» повідомило, що в ході цього турне Джон Керрі нібито заїде до Москви. Пізніше представник держдепу Дженніфер Псакі на прес-коференції повідомила, що ніяких додаткових зупинок маршрут його візиту не передбачає, в тому числі і в Москву.

В той же час Псакі повідомила, що Джон Керрі зустрінеться з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим у кулуарах Мюнхенській конференції з безпеки, і вони, швидше за все, обговорять «цілий ряд питань».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>