55-річна британка стала найстаршою матір'ю трійнят

Новонароджені діти молодші за її онуків.

Мешканка Великої Британії Шерон Каттс стала найстаршою матір’ю трійнят, народивши дітей у віці 55-ти років, передає The Daily Mail.

Повідомляється, що жінка витратила 15 тисяч фунтів стерлінгів на процедуру ЕКО, яку провели на Кіпрі. На батьківщині Шерон відмовили в цій послузі, вважаючи “занадто старою”.

Видання зазначає, що у британки є четверо дорослих дітей від попередніх стосунків, а крім того – троє онуків. Трійнята – сини Мейсон і Раян і донька Лілі – з’явилися на світ у березні цього року.

Бразилійка народила 21-шу дитину в 51 рік

Шерон запевняє, що спокійно ставиться до того, що новонароджені молодші за її онуків. Вона впевнена, що у її дітей буде більше друзів в іграх.

Відомо також, що під час вагітності британка відчувала певні проблеми зі здоров’ям. А народити вона змогла за допомогою кесаревого розтину.

Раніше повідомлялося, що у В’єтнамі жінка народила двійню від різних батьків. Незвичайний випадок був встановлений в ході ДНК-тесту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>