66% власників смартфонів в Україні користуються Android

Кожен третій українець є власником смартфону. 66% з них – користуються пристроями на Android (для порівняння: в 2015 році таких було 59%), тоді як лише 13% – пристроями на iOS. В той же час, втрачає свою популярність Windows: за рік частка цієї операційної системи зменшилась з 7% до майже 2%. Такими є результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології спільно з агентством LEAD9.

66% власників смартфонів в Україні користуються Android

Упродовж травня були опитані 2 тисячі респондентів. З’ясувалось, що 65% українців у віці до 30 років користуються смартфонами і лише 5% – у віці 60+. Якщо минулого року лише третина (34%) українців у віці 30-39 років користувалась смартфонами, то зараз ця вікова група склала 51%. У віковій групі 40-49 років таких 32%.

Дослідження показало, що користувачами смартфонів в Україні є переважно жителі великих міст (42%) у віці до 40 років з вищою освітою.

Більшість опитаних користувачів смартфонів – 68% – мають досвід установки додатків. Найпопулярніші – соціальні мережі (73%). 61% користувачів смартфонів завантажують ігри, 51% – додатки навігації, 49% – месенджери.

Нагадаємо, 20,2 млн українців хоча б раз на місяць користуються інтернетом.<!––>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>