7-ма хвиля мобілізації в Україні: Порошенко зробив вирішальну заяву

Президент України Петро Порошенко розкрив ЗМІ своє рішення щодо мобілізації у поточному році.

Він запевнив, що сьома хвиля часткової мобілізації буде єдиною в 2016 році. Проте озвучив одну умову – якщо не відбудеться загострення на Донбасі.

Про це президент України сказав під час виступу в Києві з нагоди 2-ї річниці з дня створення батальйонів патрульної служби міліції особливого призначення.

– Ще одна можливість, яка з’являється зараз, це служба в армії за контрактом. Мені приємно повідомити, що десятки тисяч українських патріотів скористалися цією можливістю, що дало нам можливість значно відстрочити нову хвилю мобілізації, значним чином скоротити її можливу чисельність і підкреслити, що, коли буде ця хвиля мобілізації – вона буде єдиною в цьому році, – цитує президента УНІАН.

Читайте: В Україні можуть провести 7-у хвилю мобілізації

– Ми, якщо не буде загострення на сході, зможемо забезпечити звільнення 4-ї, 5-ї хвиль мобілізації, забезпечивши комплектацію частин і підрозділів військовослужбовцями за контрактом, – сказав Порошенко.

Нагадаємо, раніше в Генштабі Міноборони заявили, що не виключають чергової хвилі часткової мобілізації. В першу чергу будуть доукомплектовані частини, які виконують завдання в зоні АТО.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>