8 лютого майже всю Україну замете снігом

Держслужба з надзвичайних ситуацій попереджає про погіршення погодних умов, сильні опади 8-9 лютого майже по всій території України.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

“За даними Укргідрометцентру, в наслідок впливу активного циклону в Україні очікуються складні погодні умови. Вдень 8 лютого в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу”, – йдеться в повідомленні.

9 лютого прогнозують сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см) та ожеледицю в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, місцями Київській та Чернігівській областях.

У Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях 9 лютого очікується сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

8 лютого та вночі 9 лютого по всій території України прогнозують посилення вітру до 15-20 м/с.

“Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства у більшості областей країни (крім південних)”, – попередили у ДСНС.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>