8,8 га лісів Януковича повернуто державі

8,8 га лісів Януковича повернуто державі

Суд, на підставі виявлених прокуратурою порушень з боку Київської ОДА і Вишгородської РДА, повернув у держвласність 8,8 га лісів у «Сухолуччі», на яких знаходиться резиденція екс-президента Януковича «Акація».

Апеляційний суд Київської області скасував розпорядження Київської обласної державної адміністрації та Вишгородської районної державної адміністрації щодо вилучення, надання у власність та подальшої зміни цільового призначення земельних ділянок лісового фонду. Також суд витребув з незаконного володіння ТОВ «Дом Лесника» земельну ділянку площею 8,8 га на користь держави.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Київської області, зазначаючи, що підставою для заявлення прокуратурою апеляційної скарги стали виявлені порушення з боку Київської ОДА та Вишгородської РДА при розпорядженні земельними ділянками.

А саме, як пояснюють у прокуратурі, Київська обласна державна адміністрації вилучила із постійного користування Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства земельні ділянки лісогосподарського призначення в адміністративних межах Сухолуцької сільської ради та змінила їх цільове призначення на землі сільськогосподарського призначення, а Вишгородська районна державна адміністрація передала їх у власність 14 громадян для ведення особистого селянського господарства.

В подальшому громадяни відчужили вищевказані земельні ділянки на користь ТОВ «Дом Лесника», якому обласна адміністрації у 2009 році змінила цільове призначення на землі для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу. На зазначених землях знаходиться резиденція колишнього Президента України В. Януковича «Акація».

У прокуратурі зазначають, що згідно законодавства, повноваження щодо вилучення земель лісового призначення належать виключно до компетенції Кабінету Міністрів України.

Резиденція Януковича «Акація» знаходиться на території мисливського господарства «Сухолуччя», площею 30 тисяч гектарів, яке повністю контролював екс-президент (
джерело ).

OstanniPodii.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>