Adobe видалить Flash Player з усіх версій Windows

До 2020 року Adobe повністю припинить поширення і випуск оновлень для Flash Player.

Про це повідомляє Republic, посилаючись на блог компанії.

Як заявили в Adobe, Flash Player стає менш затребуваним після появи HTML5, WebGL і WebAssembly.

– Навколо Flash створилися цілі індустрії – ігрові, освітні та відео. Ми продовжимо підтримувати Flash до кінця 2020 року, щоб дати всім користувачам і компаніям можливість перейти на інші технології, – пояснили в компанії.

Цю пропозицію підтримали партнери Adobe, в тому числі Apple, Facebook, Google, Microsoft і Mozilla. Як відзначили представники Microsoft, компанія перестане включати у свої продукти Flash Player за замовчуванням до 2019 року, а до 2020 року видалить його з усіх підтримуваних версій Windows.

Читайте: Новинки Telegram: фото і відео, які самознищуються

Також в Google підкреслили, що відмовилися від автоматичного запуску Flash-елементів в браузері Google Chrome в кінці 2016 року, так як частка користувачів, які відвідують сторінки, які вимагають установки Flash Playe, різко знизилася і на сьогодні становить 17%. Тепер компанія буде поетапно повністю відмовлятися від Flash Player.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, що Microsoft відмовляється від Paint в нових версіях Windows через 32 роки використання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>