Amnesty International назвала Facebook і WhatsApp найбільш захищеними мессенджерами

До трійки лідерів увійшли також месенджери Apple і Telegram.


whatsapp

<!– Facebook Messenger  WhatsApp    –>

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International склала рейтинг месенджерів 11 компаній, грунтуючись на захищеності від несанкціонованого доступу до листування користувачів. Рейтинг був розміщений на сайті організації.

Кожен з месенджерів був оцінений за рядом критеріїв за 100-бальною системою. Найбезпечнішими, на думку правозахисників, є Facebook Messenger і WhatsApp, які набрали по 73 бали. На другій сходинці розмістилися iMessage, FaceTime і Telegram, які набрали по 67 балів.

Месенджери Google (Allo, Duo, Hangouts) отримали 53 бали. Оцінки нижче 50 балів отримали Viber (47), Skype (40), Snapchat (26) і Blackberry (20). Замикають рейтинг китайські месенджери QQ і WeChat, безпека яких в Amnesty International оцінили в нуль балів.

Раніше колишній співробітник американських спецслужб Едвард Сноуден закликав не користуватися новим “розумним” месенджером Allo. За словами Сноудена, “розумні” програми, які використовуються месенджером, не використовують важливі засоби для захисту конфіденційності користувачів.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>