Apple випустить iPhone 8 замість iPhone 7s – Business Insider

Новий гаджет отримає дисплей “від кромки до кромки” з інтегрованими в нього камерою і сканером відбитків пальців Touch ID.iPhone 8

<!–  Apple       –>

Компанія Apple в ізраїльському офісі в Герцлії розробляє “залізо” для iPhone 8, який, як очікується, вийде в наступному році, повідомляє Business Insider.

За словами співробітника компанії, новий яблучний флагман буде істотно відрізнятися від iPhone 6s і iPhone 7, які були піддані критиці за свою схожість. За попередньою інформацією, iPhone 8 отримає скляний корпус, дисплей “від кромки до кромки” з інтегрованими в нього камерою і сканером відбитків пальців Touch ID і позбудеться від традиційної кнопки Home. Можливо впровадження бездротової зарядки. Крім того, покращиться камера пристрою.

Варто відзначити, що співрозмовник видання говорив саме про iPhone 8, як про наступної моделі Apple, а не про iPhone 7s, чого можна було б очікувати, слідуючи традиціям неймінгу смартфонів компанії.

У той же час, представник Apple заявив, що компанія не стане коментувати чутки і спекуляції.

Apple представила iPhone 7 на презентації 7 вересня. Новий смартфон обладнаний зміненою кнопкою “додому”, яка тепер стала чутливою до тиску. Крім того, iPhone 7 є водо – і пилонепроникним. У новому смартфоні Apple відсутній роз’єм для навушників.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>