Apple відкликає десятки тисяч гаджетів

Apple відкликає десятки тисяч гаджетів

Компанія Apple відкликає в ОАЕ (Об’єднаних Арабських Еміратах) 88 770 iPhone 6S у зв’язку з дефектом акумулятора. Про це повідомляє видання Gulf News з посиланням на заяву міністерства економіки ОАЕ.

За інформацією видання, компанія направила лист до міністерства економіки, інформуючи владу країни про відкликання iPhone 6s, вироблених у Китаї в період з вересня по жовтень 2015 року, передає 112.ua.

Зазначимо, в листопаді минулого року Apple запустила програму безкоштовної заміни акумуляторів iPhone 6s по всьому світу. Мова йде про проблему раптового вимкнення пристроїв. В Apple підкреслюють, що ця проблема не несе в собі загрози безпеки використання пристрою.

“Apple встановила, що дуже мала кількість смартфонів iPhone 6s може несподівано відключатися”, – говорилося в заяві Apple.

У даний час повернення доступне в будь-якому авторизованому сервісному центрі компанії. А для перевірки потрібно ввести серійний номер пристрою на сайті виробника. У програмі заміни беруть участь iPhone 6s, випущені в період з вересня по жовтень 2015 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>