Apple готується представити революційну технологію

Не секрет, що компанія Apple здатна випускати революційні продукти. У 2019 користувачів очікує чергова революція, за якою безсумнівно підуть всі інші виробники. Йдеться про новий спосіб взаємодії з інтерфейсом.

Про це повідомляє etnews.

Читайте також: Apple випустить найбільший iPhone в історії компанії

У 2007 році Стів Джобс представив технологію multitouch, за своєю масштабністю нова технологія Apple буде не гірше. Йдеться про hovering-multitouch (“літаючі жести”).

Стів Джобс на презентації технології Multi-Touch
Стів Джобс на презентації технології Multi-Touch

Щось подібне сьогодні можна зустріти в смартфонах Samsung Galaxy Note. Перо здатне взаємодіяти з екраном на відстані 30 міліметрів без дотиків. Вперше подібну технологію представила компанія Sony, випустивши на ринок Xperia Sola з технологією Floating Touch ще в 2012 році.

У випадку з iPhone, за чутками, Apple повністю адаптує інтерфейс iOS, додасть підтримку декількох торкань (Note 9 підтримує лише один дотик), а також збільшить відстань взаємодії з 30 міліметрів до 50 міліметрів.

Однак на цьому нововведення не закінчуються. За даними корейських журналістів, Apple оснастить iPhone (2019) потрійною задньою 3D-камерою TOF, яку можна зустріти в недавно представленому Oppo R17 Pro. Дана камера здатна сканувати простір і перетворювати його в 3D-модель. Над чимось подібним раніше працювала компанія Google (Project Tango).

Читайте також: Найкращі смартфони 2018 року – рейтинг Business Insider

Технологія управління жестами – дивіться відео

 

В купі дві технології дозволять Apple створити щось абсолютно нове. Компанія може повністю перейти на управління жестами без доторків за підтримки AR. І щось нам підказує, що мова йде про справжню революцію.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>