Apple запатентувала новий iPhone nano

Американська корпорація Apple Inc запатентувала новий смартфон в корпусі iPod nano, передає Ukr.Media.
“Бюро по патентах і товарних знаках Сполучених Штатів Америки (США) 8 серпня 2017 року опублікувала схвалену заявку Apple на реєстрацію смартфона в корпусі iPod nano – так званий “iPhone nano”, – йдеться в повідомленні.
Згідно з інформацією видання, заявка на патент була подана у 2007 році. У документі представлені схематичні зображення пристрою, а також коротка інформація про пристрій. Наголошується, що в документі описується принцип роботи технології 3D Touch, яка з’явилася в iPhone 6s в 2016 році.
“Електронний пристрій використовує окремі поверхні для введення і виведення. Одна з поверхонь (наприклад, дно) має сенсорну поверхню і чутливо до сили, з допомогою якої користувач здійснює введення даних. На другий поверхні (наприклад, верхня частина) відображається необхідна інформація”, – йдеться в документі.
Так, курсор управляється шляхом маніпулювання задньою поверхнею сенсорної області. Курсор визначає, де на звороті палець користувача встановив контакт з сенсорною поверхнею. Коли курсор розташований над потрібним елементом управління, користувач вибирає або активує функцію, пов’язану з елементом управління, шляхом прикладання тиску до чутливої до сили сенсорної поверхні пальцем.
Відповідно, електронний пристрій може управлятися однією рукою, причому переміщення курсора і вибір елемента керування можуть виконуватися без підняття пальця.
Відзначимо, в кінці липня 2017 року Apple припинила виробництво плеєрів iPod nano і iPod shuffle. Однак концепція патенту мала сенс у 2007 році, коли патент був вперше поданий. Імовірно, він може бути відроджений як заново винайдений iPhone nano.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>