Apple запатентувала складний iPhone

Новий патент, вручений Apple і виявлений Patently Apple, вказує на те, що компанія не виключає можливості створення складного iPhone, підтверджуючи чутки про те, що компанія почала експериментувати з таким дизайном ще в 2013 році.

Новий патент був оформлений ще 28 серпня, але тільки цього тижня Apple отримала на нього добро. Якщо говорити взагалі, то нічого особливо тут не видно, цікаві хіба що матеріали, які описані в патенті: скло, кераміка, волокно, алюміній та/або пластик і… вуглецеві нанотрубки, які, згідно з патентом, дозволять iPhone розкладати навпіл.

Незважаючи на цікавий підхід, що нагадує смартфони середини двотисячних, не варто чекати появи подібного iPhone найближчим часом. Тим більше, що технологія вуглецевих нанотрубок так і не може набрати обертів через складність виробництва.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>