Apple оснастить новий iPhone OLED-дисплеєм

Компанія відмовиться від використання LTPS-панелей при виготовленні смартфонів.


iPhone 8

<!–  iPhone   OLED- –>

Компанія Apple оснастить iPhone нового покоління OLED-дисплеєм, заявив генеральний директор компанії Sharp Тай Джен-ву, повідомляє Mashable. Sharp займеться поставками OLED-матриць для продукції Apple.

“iPhone еволюціонує і зараз переходить з LTPS на OLED-панелі. Ми не знаємо, чи будуть OLED iPhone хітами, але якщо Apple не зробить цей крок і не змінить себе, не можна говорити про створення інноваційних продуктів”, заявив Джен-ву під час звернення до студентів університету Татунг в Тайбеї (Тайвань).

Apple представила iPhone 7 на презентації 7 вересня. Новий смартфон обладнаний зміненою кнопкою “додому”, яка тепер стала чутливою до тиску. Крім того, iPhone 7 є водо – і пилонепроникним. У новому смартфоні Apple відсутній роз’єм для навушників.

За відомостями видання Business Insider, нова модель буде називатися iPhone 8, а не iPhone 7s, чого можна було б очікувати, слідуючи традиціям неймінгу смартфонів компанії.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>