Apple представила iPhone Х: без кнопки та з інтерактивними смайлами

Презентація транслюється у прямому ефірі.

Грані корпусу iPhone X зроблені зі сталі, лицьова і тильна панель з скла, як і в iPhone 8. Він буде доступний в кольорах Silver і Space Gray.

Звичної кнопки Home в iPhone X немає, натомість для розблокування, виходу на головний екран і входу в меню буде використовуватися жест від нижнього краю екрану.А ще відтепер щоб розблокувати новий iPhone достатньо буде лише глянути на екран та покрутити обличчя перед камерою.

null

Блок датчиків для розпізнавання обличчя в Apple назвали TrueDepth Camera, він розташовується у виступі над дисплеєм. 

null

Розробники обіцяють, що шанс розблокування вашого смартфону кимось іншим – один на мільйон.

null

TrueDepth Camera може розпізнавати обличчя в будь-якому одязі, або ж з будь-якою косметикою. Спеціальний 2-ядерний чіп обробляє 600 мільярдів операцій в секунду.
Такий Чіп вчиться розпізнавати обличчя користувача, і з кожним разом повинен робити це дедалі точніше. Face ID також підходить для додатків, які накладають на обличчя різноманітні ефекти.

null

Десятий iPhone оснащений двома камерами: 12-мегапіксельна з діафрагмою f / 1.8, і така ж з діафрагмою f / 2.4. Обидві камери оснащені оптичною стабілізацією.
Камера підтримує зйомку 4К відео.

Відтепер користувачам будуть доступні інтерактивні смайли, які зможуть відтворювати емоції людини.

null

null

Окрім цього, обіцяють, що iPhone X працюватиме на 2 години довше, ніж iPhone7. Новинка з’явиться у продажі за 2 місяці після офіційної презентації.

  • Також відбулась презентація нових iPhone 8 iPhone 8+, які виглядають, немов покращена версія їх попередників. Серед їх особливостей- нові подвійні камери чутливі до “глибини” світла, з якими є можливість робити якісні фото навіть в умовах поганої освітленості.
  • Окрім цього, вийшло нове покоління годинників Apple Watch Series 3, що має нові спортивні функції, в тому числі для тих, хто займається плаванням, адже продукт зробили водонепроникним.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>