Apple сполошилася через вибухові iPhone

Apple почала розслідування випадків вибуху нових iPhone 8, передає Ukr.Media. Судячи з фото підірваного телефону, сталося здуття телефонного акумулятора.

Після презентації нових смартфонів компанії, у мережі почала з’являтися інформація про те, що у деяких iPhone 8 Plus вздулися акумулятори, деформуючи корпус пристрою. При цьому сам вибух відбувається при зарядці за допомогою зарядного пристрою, який іде в комплекті при купівлі телефону.

Варто відзначити, що один із користувачів намагався зарядити телефон, у якого заряду було більше 70%. Крім “роздування” акумулятора, задня кришка і дисплей телефону віддалялися один від одного, створюючи невелику відстань.

У зв’язку з цим компанія Apple офіційно оголосила, що має намір провести ретельне розслідування всіх подібних випадків, щоб дізнатися причину неприємних інцидентів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>