Bloomberg розповів, при якій ціні на нафту економіка Росії впаде

Про це пише Bloomberg, передає depo.ua з посиланням на “Новий регіон”.

“Якщо ціни на нафту впадуть ще більше і залишаться на такому низькому рівні на більш тривалий період, то ризики фінансової дестабілізації значно виростуть”, – відзначив аналітик Промсвязьбанка в Москві Сергій Наркевич.

Крім того, аналітики Goldman Sachs Group Inc. підкреслили, що зараз нафта марки Brent торгується близько $45 за барель, але зима тепліше середнього може послабити попит на пальне для опалювальних цілей в достатній мірі, щоб викликати зниження цін на нафту до$ 20.

У свою чергу економіст Raiffeisen Bank International AG у Відні Андреас Швабе зазначив, що низька або більш низька ціна на нафту залишається “ключовим ризиком для російської економіки, незважаючи на адаптацію до шоку в 2015 році”.

“Цей ризик передбачає ще більше ослаблення рубля і нову хвилю високої інфляції, а також проблеми з бюджетом”, – вважає економіст.

Разом з тим, економіст Berenberg Bank в Гамбурзі Вольф-Фабіан Хунгерланд вважає, що тільки після скасування санкцій економіка Росії повернеться до зростання ВВП.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>