Boeing 737 Max, який розбився в Ефіопії, був налаштований на пікірування – ЗМІ

Boeing 737 Max, який розбився в Ефіопії, був налаштований на пікірування - ЗМІ - фото

REUTERS / Baz Ratner

Boeing 737 Max розбився через шість хвилин після зльоту

Уламок літака Boeing 737 Max 8, що розбився через шість хвилин після зльоту в Ефіопії, вказує на те, що лайнер готувався до пікірування перед катастрофою, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерело, знайоме з розслідуванням.

За даними агентства, знайдений на місці катастрофи вузол гвинтового підйомника, який використовується для балансування, вказує на те, що літак був налаштований як при пікіруванні.

Bloomberg зазначає, що дана інформація допомогла переконати Федеральне управління цивільної авіації США заборонити польоти літаків цієї моделі.

Раніше газета New York Times повідомила, що літак розбився майже відразу після зльоту, оскільки він кілька разів поміняв висоту на сотні метрів. Джерело газети розповіло, що через три хвилини після вильоту Boeing з аеропорту в Аддіс-Абебі капітан літака “панічним голосом” запросив дозвіл на посадку.

Пасажирський літак Boeing 737 Max 8 авіакомпанії Ethiopian Airlines розбився вранці 10 березня через шість хвилин після вильоту з аеропорту Боле в столиці Ефіопії Аддіс-Абебі. Лайнер виконував рейс до кенійської столиці Найробі.

У результаті всі 149 пасажирів і вісім членів екіпажу загинули.

В авіакомпанії заявили, що пілоти літака повідомили про “труднощі” і запитували дозвіл на посадку в аеропорту вильоту.

Після цього по всьому світу призупинили польоти Boeing 737 Мах 8.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>