Brexit спростить євроінтеграцію України – польський спікер

Рішення Великобританії про вихід з Євросоюзу може спростити шлях України в напрямку євроінтеграції.

Таку думку висловив маршалок Сейму Польщі Марек Кухчинський на спільному брифінгу з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм у неділю в Трускавці Львівської області, передає “Інтерфакс-Україна“.

“Якщо ми говоримо про майбутнє, перш за все, європейське майбутнє, про те, що буде відбуватися в зв’язку з рішенням, прийнятим Великобританією. Я вважаю, що це можливість і потреба внести зміни у функціонування європейських інституцій, таких як Європейський парламент і Європейська комісія” , – зазначив він.

“І в зв’язку з цим відкривається можливість змін відповідних положень, які спростили б Україні шлях до спільної, об’єднаної Європи, до європейської інтеграції”, – сказав Кухчинський.

“Ми домовилися, що будемо працювати саме в цьому напрямку. Сподіваюся, що результати нашої роботи будуть хороші”, – додав він.

Водночас Парубій за підсумками зустрічі делегацій парламентів України і Польщі заявив, що Кухчинський озвучив ініціативу можливої участі України в роботі Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина), в якості спостерігача.

“Пан маршалок дав ряд цікавих і важливих ініціатив та щодо інтенсифікації відносин в питанні надання безвізового режиму (для громадян України), в питанні прискорення нашого шляху до вступу і членства в Євросоюзі. Але також в питанні формату участі України, можливо, як спостерігача, в форматі Вишеградської четвірки”, – заявив Парубій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>