Dropbox заявив про крадіжку 68 млн користувацьких акаунтів – РБК

Американський файловий хостер уже розіслав своїм клієнтам листи з попередженнями та інструкціями щодо скидання пароля

Онлайн-сервіс Dropbox повідомив про крадіжку акаунтів і паролів 68 мільйонів своїх користувачів, про долю яких у даний час немає жодних даних. Про це з посиланням на атаковану хакерами інтернет-компанію повідомляє в четвер 1 вересня видання The Wall Street Journal.

Як зазначається, керуюча файловий хостингом компанія вже розіслала клієнтам листи з попередженнями та інструкціями щодо скидання пароля.

Зокрема, проблема торкнулася користувачів, що не змінювали свого паролю із середини 2012 року. За словами представника американської IT-компанії, інцидент стався в результаті зміни алгоритмів шифрування, які Dropbox використовував до 2013 року.

Витік даних про користувачів хмарного сервісу стався два тижні тому, проте відомо про це стало тільки сьогодні.

Нагадаємо, у травні комп’ютери українців атакував вимагач Petya. Як зазначалося, вірус “Петя” поширювався за допомогою спам-розсилки, зокрема, за рахунок того, що кіберзловмисники розміщували у тілі інфікованого листа гіперпосилання на сервіс зберігання даних Dropbox.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>