Facebook запустив власний відеосервіс

Сервіс Watch орієнтований на періодичні відеопрограми.

Компанія Facebook представила новий сервіс Watch для перегляду відеозаписів. Про це йдеться в повідомленні компанії від 9 серпня.

Watch буде працювати на мобільних платформах, на ноутбуках і стаціонарних комп’ютерах. Доступ до сервісу можна буде отримати з мобільних пристроїв, комп’ютерів і телевізорів з встановленим додатком Facebook, йдеться в повідомленні компанії.

Сервіс орієнтований на періодичні відеопрограми і дозволить користувачам не пропускати черговий випуск. Таким чином, на Facebook Watch буде можливість дивитися інтернет-шоу, прямі трансляції зі спортивних змагань і коментувати їх.

Вкладка Watch буде персоналізованою для кожного користувача: перш за все в неї потраплять програми, які подобаються друзям. Watch також дозволить дивитися онлайн-трансляції і стежити за улюбленими авторами відео. У ньому можна буде відзначати ролики для перегляду пізніше, підписуватися на авторів і знаходити нові відео за рекомендаціями або пошуковими запитами.

Чи буде Facebook примусово змушувати користувачів звичайного застосування соцмережі дивитися відео тільки в Watch, не повідомляється. Однак слід зазначити, що раніше схожим чином Facebook обмежив можливість писати особисті повідомлення через звичайний додаток, виділивши месенджер в окремий сервіс.

Окрема стрічка для відео в Facebook була запущена в Америці торік, але досі в основному в неї потрапляли невеликі аматорські ролики або короткі новинні кліпи. За задумом компанії, відеострічки замінить нова вкладка Watch, де будуть викладені відеопрограми, чимало з яких зроблені на гроші Facebook.

Наразі Facebook вже уклав контракти з компаніями Vox Media, BuzzFeed, ATTN, Group Nine Media і іншими, які орієнтуються на аудиторію віком 30-40 років.

Facebook в останні кілька років активно розвиває показ відео в соціальній мережі. Відеоролики користуються пріоритетом у стрічці Фейсбук, а також починають автоматично відтворюватись.

У 2016 році Facebook почав перейматися створенням власного контенту і найняв засновника розважального сайту CollegeHumor Рікі Ван Віна, а також кількох інших впливових фахівців в цій сфері.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>