Facebook, Twitter і Google загрожує штраф від Євросоюзу

Влада Євросоюзу може накласти штраф на компанії Facebook, Twitter і Google за порушення прав користувачів. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на інформовані джерела, передає НВ.

У ЄС від інтернет-гігантів вимагають внести зміни до угод про користування соціальними мережами, оскільки вони порушують встановлені в Європі права користувачів. Листи з попередженнями про можливі санкції були направлені керівництву компаній ще у грудні 2016 року. Серед претензій була вимога передбачити розгляд позовів користувачів у судах Каліфорнії, де зареєстровані усі три компанії.

Крім того, в Євросоюзі зажадали, аби компанії змінили підхід до спонсорського контенту і передбачили право споживачів розірвати угоду про користування соціальними мережами. За повідомленням джерела, цього тижня представники означених компаній обговорили висунуті умови з профільними відомствами ЄС.

Протягом місяця Facebook, Twitter і Google повинні змінити умови використання соціальних мереж. В іншому випадку на них буде накладено штраф.

Нагадаємо, Facebook заборонив розробникам використовувати інформацію про користувачів з метою стеження.

Дивіться також фотогалерею на тему:

У мережі з’явились фото нового “розумного” годинника від HTC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>