Fitch знизив рейтинг "Нафтогазу" та ще низки українських компаній

Fitch знизив рейтинг "Нафтогазу" та ще низки українських компаній

Міжнародне рейтингове агентство Fitch в п’ятницю знизило рейтинги “Нафтогазу” та ще низки великих українських компаній слідом за зниженням суверенного рейтингу України

Про це йдеться у прес-релізі Fitch, передає Еспресо.TV.

Зокрема, агентство знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) “Нафтогазу України” в іноземній валюті до “СС” з “ССС”. Довгостроковий РДЕ компанії в національній валюті підтверджений на рівні “ССС”.

Довгострокові РДЕ найбільшого агрохолдингу України “Авангард” і компанії Ukrlandfarming в іноземній і національній валюті знижені до “СС” з “ССС”.

Довгострокові РДЕ металургійної компанії “Метінвест” в іноземній і національній валюті підтверджений на рівні “ССС”, короткостроковий РДЕ в іноземній валюті – на рівні “C”. Національний довгостроковий рейтинг компанії підтверджений на рівні “BBB” зі стабільним прогнозом.

Нагадаємо, раніше міжнародна рейтингова агенція Fitch знизила довгостроковий рейтинг України в іноземній валюті з рівня “ССС” до “СС”, попри плановану фінансову допомогу Києву з боку МВФ.

Все по темі: Fitch, Нафтогаз України, рейтинг

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>