Forbes визначив найпровальніші фільми року

Forbes визначив найпровальніші фільми року


Фото: Кадр из фильма Фільм “Рок на Сході” був визнаний найневдалішим у 2015 році

У рейтинг увійшли фільми з Джонні Деппом, Шоном Пенном і Біллом Мюрреєм.

Журнал Forbes опублікував список найбільш провальних голлівудських фільмів 2015 року.

Перше місце в антирейтингу посіла музична комедія “Рок на Сході” з Біллом Мюрреєм у головній ролі. Кінострічка заробила в прокаті 2,9 млн доларів за бюджету в 15 млн доларів.

Названий найсмішніший сценарій до фільму в історії

На другому місці опинився бойовик “Ганмен” з Шоном Пенном, якому вдалося зібрати в прокаті 10,7 млн доларів за бюджету в 40 млн доларів.

На третьому рядку в рейтингу розташувався детективний трилер “Кібер” з Крисом Хемсвортом (19,4 млн доларів касових зборів за бюджету в 70 млн доларів).

Четверте місце закріпилося за кінострічкою “Мимохідь” (14,4 млн доларів прибутку за бюджету в 35 млн доларів).

Фільми, що їх найчастіше переглядали в історії кіно

На п’ятому місці – провальна кінострічка “Джем і голограми” (2,3 млн доларів за бюджету в 5 млн доларів).

За ними в списку йдуть фільми “Лютий” (12,3 млн доларів за бюджету в 26 млн доларів), “Ультраамериканці” (15,4 млн доларів за бюджету у 28 млн доларів), “128 ударів серця за хвилину” (3,6 млн доларів за бюджету в 6 млн доларів) і “Алоха” (26,3 млн доларів за бюджету в 37 млн доларів).

Найкращі серіали всіх часів

На десятій позиції в антирейтингу опинилася нова комедія з Джонні Деппом “Мордекай”, яка також не змогла окупити себе в прокаті. Фільм зібрав 47,3 млн доларів, тоді як на виробництво було витрачено 60 млн доларів.

Раніше повідомлялося про те, що фільм “Кімната” (The Room) режисера Томмі Вайса, який був названий найгіршим у світі фільмом, за версією видання The Independent, і зібрав у прокаті лише 1,9 тис. доларів за бюджету в 6 млн доларів, буде перезнятий в 3D.

Джерело – Корреспондент.net


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>