G7 готова посилити санкції проти Росії у разі продовження агресії в Україні

Лідери “Великої сімки” не виключають додаткових санкцій проти Росії через її агресивні дії в Україні.

Про це йдеться у підсумковій декларації саміту G7.

“Ми нагадуємо, що тривалість санкцій проти Росії чітко прив’язана до виконання нею своїх зобов’язань у рамках Мінських угод і її поваги до суверенітету України” – йдеться у документі.

Своєю чергою, у G7 додали, що готові зняти санкції з РФ, якщо країна виконає свої зобов’язання.

“Санкції можуть бути згорнуті, якщо Росія виконає свої зобов’язання. Однак ми також готові в подальшому вживати додаткові заходи з метою збільшити фінансові втрати Росії, якщо її дії того вимагатимуть” – наголосили лідери Групи семи.

Наголошується, що вирішення кризи в Україні вимагає виконання мінських угод всіма сторонами.

Крім того, G7 підтвердила свою відданість політиці невизнання анексії Криму і також повну підтримку незалежності, територіальної цілісності і суверенітету України.

Нагадаємо, канцлер ФРН Ангела Меркель провела на полях саміту G7 в Італії двосторонню зустріч з президентом США Дональдом Трампом, під час якої торкнулася і питання України.

Це буде найскладніший саміт “Великої сімки” за останні роки, – президент Європейської ради

До сицилійського міста Таорміна з’їхалися лідери семи провідних країн світу. Обіцяють говорити про російську загрозу та відновлення добросусідських стосунків. На вулицях діє посилений режим охорони, 10 тисяч силовиків дбають про безпеку в місті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>