Google анонсував хмарний сервіс Google One. Чи замінить він "Гугл Диск"

Також компанія Google також оголосила про зміни в тарифних планах, пише TechCrunch.

Безкоштовний тариф з 15 ГБ пам’яті залишиться. Крім нього, з’явиться тарифний план на 200 ГБ за $2,99 на місяць, а план з 2 ТБ сховища подешевшав з $19,99 до $9,99 на місяць. Від тарифного плану з 1 ТБ за $9,99 в Google відмовилися. Користувач може також розділити сховище з чотирма членами сім’ї.

Google One буде також надавати користувачам можливість безкоштовно отримати цілодобову допомогу і відповіді по продуктам Google від експертів компанії. У США ці експерти будуть доступні цілодобово через чат, електронну пошту та телефон. В інших країнах лінійка варіантів підтримки може відрізнятися.

Зміни відбудуться не миттєво: протягом наступних кількох місяців Google буде переводити акаунти користувачів Drive в One, починаючи з США, а пізніше і в інших країнах.

Крім доступу до експертів, компанія також обіцяє надати абонентам інші переваги. Директор Google One Лариса Фонтен сказала, що вони можуть включати знижки на готелі, які ви знайдете в пошуку Google, кращі тарифи для інших сервісів Google або кредитів в Google Play. “Ми сподіваємося створити їх з часом”, – зазначила вона.

Новий сервіс отримав і нове оформлення. Зокрема, тло сторінки тепер біле, а не сіре, змінено шрифт, який використовується для заголовків. Також значок “Налаштування” був розміщений на одній лінії з панеллю пошуку.

Незабаром з’явиться новий додаток для Android, яке допоможе користувачам управляти своїм планом (а не файлами).

Зазначимо, що спочатку TechCrunch повідомляв про те, що Google One – це перейменований Google Drive зы змыненим та покращеним набором опцій. Однак згодом зміст замітки змінився. він свідчить, що One  – програма ребрендингу планів збереження файлів користувачів, але не самого Google диску.

Читайте також: Лис-провідник і власна секретарка зі штучним інтелектом. Чим дивує Google в 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>