Google додав більше тисячі нових знімків в Earth View – https://www.poglyad.tv//ukr

12_gugl4 Google додав більше тисячі нових знімків в Earth View

Близько десяти років тому на базі проєкту Google Earth з’явився сервіс Earth View, який дає можливість помилуватися земними пейзажами з висоти у високій якості. У розробці сервісу використали зображення з супутника і дані, отримані при аерофотозйомці.

12_gugl Google додав більше тисячі нових знімків в Earth View

Нещодавно відбулося найбільше поповнення колекції – додано більше тисячі нових файлів, і тепер Earth View пропонує більше 2 500 світлин з дозволом до 4K включно. У галереї є «карта кольору», що дозволяє швидко знайти пейзаж в потрібній кольоровій гамі, або можна шукати світлину за місцевістю на карті. Світлинами можна просто милуватися, а можна використати для робочого столу ПК чи смартфону.

12_gugl3 Google додав більше тисячі нових знімків в Earth View

Є на сервісі й
світлини з Кримського півострова.

Google доповнює нас, але водночас вимушено знає про нас майже все. Ви бажаєте дізнатися про те, що саме Google знає про вас? У матеріалі «Погляд» – дізнайтеся про 7 посилань, які покажуть вам дані, що зібрала компанія.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>