Google запроваджує розділ термінових новин на відеохостингу YouTube

Компанія Google додає новий розділ «термінові новини» (Breaking News) до свого відеохостингу YouTube. Вони злегка нагадуватимуть існуючий вже розділ сервісу – «рекомендовані відео», пише The Verge.

Як зазначається, новий розділ на YouTube демонструватиме термінові новини, відібрані за спеціальним алгоритмом. Поки що невідомо, чи новий розділ буде постійним, чи з’являтиметься за потреби.

Між тим, нововведення пояснюють тенденціями розвитку відеосервісу YouTube, який все більше наближається до ролі засобу масової інформації. Також повідомляють, що запуск нового розділу призведе до створення партнерських проектів Google з різними великими каналами новин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Google запровадила нову функцію для тих, хто страждає на алергію від пилку квітів. У компанії разом з американським каналом Weather Channel розробили індекс пилку, який дозволяє користувачам дивитися рівень його вмісту в повітрі у певний час на сайті або в додатку Google Maps.

Також у понеділок, 21 серпня, компанія випустила нову версію мобільної операційної системи Android O. З новою системою користувачі Android-пристроїв зможуть встановлювати на них програми безпосередньо користуючись пошуком Google.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>