Google змінить тарифи та можливості власного сервісу Google Drive

Компанія Google повідомила, що планує масштабне оновлення сервісу хмарного сховища даних Google Drive. Перш за все, його перейменують в Google One, який отримає низку додаткових переваг.

Про це йдеться в офіційному блозі корпорації Google.

Читайте також: В Google Chrome виявили розширення, які незаконно збирали дані користувачів та майнили

Протягом найближчих кількох місяців усі платні клієнтські тарифні плани Google Drive, окрім бізнес-тарифів G Suite, оновлять до Google One. Варто зазначити, що базові тарифні плани будуть такі: 100 ГБ за 1,99 долара (близько 52 гривень), 200 ГБ за 2,99 долара (близько 78 гривень), 2 ТБ за 9,99 долара (близько 262 гривні) за місяць. Також компанія вирішила відмовитися від підписки на 1 ТБ.

Одним із основних нововведень стане можливість ділитися простором в хмарному сховищі з іншими членами сім’ї, проте в групу можна включити лише до 5 людей. Окрім цього, користувачі нових тарифів отримають підтримку від спеціалістів Google, завдяки якій зможуть розібратися з продуктами корпорації та додатковими налаштуваннями. Також користувачі отримають додаткові переваги, до прикладу, знижки на послуги, кредит в Google Play і тому подібне.

Читайте також: Google представила штучний інтелект, якого не відрізнити від людини: запис

Менеджер Google One Брендон Беджер пояснив, що нові тарифи формувалися з урахуванням вимог сучасних користувачів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>