Google назвав найпопулярніші ігри на Android

Модератори Google Play відібрали найцікавіші, на їхню думку, додатки у різних сферах. Серед ігор лідирують Choices і Transformers: Forged to Fight, повідомляється в офіційному блозі Google.

У цьому році нагорода вручається в 12 категоріях, включаючи 4 нові: кращий досвід VR і AR, краща багатокористувацька гра, кращий соціальний ефект і кращий доступний додаток. До останньої відносяться програми або гри, які дозволяють взаємодіяти людям з обмеженими можливостями.

Цікаво, що ігор в тій чи іншій мірі присвячені 6 з 12 категорій, однак у категорії Best Game всього два номінанти – безкоштовні програми Choices і Transformers: Forged to Fight. Втім, розробники ігор можуть отримати нагороди в категоріях “краща багатокористувацька гра”, “краща програма для дітей”, “краща інді-додаток”, “кращий VR-додаток” і “кращий АR-додаток”.

У Google є загальні вимоги до всіх додатків та ігор в цих категоріях, які включають високий рейтинг, технічні показники і новизну. Також ці додатки повинні мати серйозне оновлення або були запущені з квітня 2016 року.

Переможців Play Awards назвуть на щорічній конференції Google I/O 2017, яка відбудеться 18 травня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>