Google отримала перші скарги на нові смартфони Pixel 3 та Pixel 3 XL: у чому проблема

Про це повідомляє Phone Arena.

Читайте також: Google робить свої сервіси платними: що це змінить

Як з’ясувалося, це давня проблема, яка зачіпає безліч поколінь пристроїв від Google і навіть смартфони інших виробників.

У мене було кілька фотографій, зроблених під час огляду Pixel 3 XL, але вони не збереглися. Я думав, що почав сходити з розуму,
– розповів Девід Імель з Android Authority.

Після широкого розголосу проблеми почали з’являтися повідомлення, що аналогічна проблема була і на попередніх пристроях від Google.

Я вже говорив про це раніше і повторю знову. Це відбувається з моменту релізу Nexus 5X / 6P. Я втратив важливі фотографії. Жахливо, що це все ще не виправлено!
– написав розробник додатків для Android Кірон Куїнн.

Також повідомляється, що аналогічна проблема зустрічається на пристроях Samsung, Nokia, Motorola, OnePlus та інших брендів при використанні програми камери Google.


На нових смартфонах Google Pixel 3 та Pixel 3 XL виникли проблеми із камерою

До цих пір достовірно невідомо, чому фотографії не зберігаються. Найчастіше це відбувається, якщо зробити знімок в режимі HDR + і закрити програму до кінця обробки. Частина користувачів вважає, що програма камери після згортання завершує всі процеси. Проте фото, яке знаходиться в обробці, видаляється. Інші переконані, що проблема пов’язана з сервісом Google Photos.

Компанія Google офіційно не коментує цю ситуацію, хоча проблема існує з 2015 року і до цих пір не вирішена.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>