Google почав перевіряти новини на достовірність

Компанія Google запустила процедуру факт чека (перевірки достовірності, – ред.) у новинному зібранні і пошукових запитах у всьому світі. Про це повідомляється в блозі компанії в п’ятницю, 7 квітня, передає Ukr.Media.

Повідомляється, що після цього в пошуковій видачі і новинному сервісі Google News перевірені факти або матеріали будуть відзначені спеціальним маркуванням. У компанії пояснюють, що в Google News на перевірені статті ставиться мітка Fact Check.

Для того, щоб потрапити в категорію Fact Check, виданням потрібно використовувати в своїх статтях мітки зі списку ClaimReview. Журналісти і фактчекери перевірять твердження зі статті і оцінять, наскільки вони правдиві.

“Попри те, що результати факт чека можуть бути протилежними, людям корисно знати, в чому фактчекери сходяться, а в чому їхні думки розрізняються”, – додали в Google.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>