Google представила Android O і "полегшену" версію операційної системи

Android Go призначена для слабких смартфонів.<!– Google  Android O –>

Компанія Google в рамках конференції для розробників I/O 2017 представила публічну бета-версію Android O і версію операційної системи для слабких смартфонів.

В Android O змінилася структура основного меню налаштувань, змінилася “шторка” з налаштуваннями швидкого доступу, з’явилася можливість повторення повідомлень (наприклад, показати ще раз пізніше), а самі повідомлення тепер можна прив’язати на екрані до іконці програми. Одним з найбільш примітних змін став режим “картинка в картинці”. Android O підтримує автозаповнення форм вводу логіна і пароля в додатках (функція, аналогічна Google Chrome), також з’явилося інтелектуальне виділення тексту — наприклад, операційна система самостійно може визначити, що при подвійному натисканні на екран потрібно виділити вcю адресу, а не тільки одне слово або число.

Бета-версія Android O вже доступна для завантаження, а офіційний реліз операційної системи заплановано на третій квартал цього року.

Крім того, Google представила також Android Go – “полегшену” версію операційної системи, призначену для слабких смартфонів. У складі Android Go присутні оптимізовані версії популярних програм, у тому числі YouTube Go.

Раніше повідомлялося про те, що користувачі Android-пристроїв зможуть встановлювати на них програми безпосередньо через пошук.


За матеріалами:

N+1


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>