iPhone 5S за $50. Як малайзійський магазин за ніч зібрав 11-тисячну чергу

Про це пише The Verge.

Серед продукції були останні десять iPhone 5S за ціною в $50, останній iPad Air 2 за ціною в $77 доларів і MacBook Air 2011 за $128.

Незважаючи на заборону “опівнічної черги”, покупці почали збиратися біля нього за 19 години до відкриття. Всього до початку робочого дня в черзі стояли більше 11 тисяч людей, які простягалися до виходу в торговий центр і кілька разів обвивали будівлю по вулиці.

null

null

Фото видання Soyasincau

Не впоравшись з ажіотажем, представники Switch оголосили про перенесення розпродажу на невизначений термін “з причин безпеки”. Вони додали, що магазин продовжить свою роботу в звичайному режимі, а протягом наступних днів з’являться акції на інші пристрої Apple.

  • Місяць тому з’явилися повідомлення про те, що співробітники Apple Park в Купертіно неодноразово отримували травми, врізаючись в прозорі скляні стіни та двері. Редакція наводить переклад декількох дзвінків в 911 через ці курйозні випадки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>