iPhone 8 Plus виявився найбільш автономним флагманом на ринку

Підпишіться на новини «UkrMedia» в Facebook або Twitter

Як розповідали ми нещодавно: кількість міліампер акумулятора нічого не вирішують, адже важливою є оптимізація процесора, акумулятора та операційної системи. Фахівці з популярного ресурсу Phone Arena вирішили перевірити, який же з флагманів, присутніх на ринку, живе найдовше від одного заряду. Кумедно, що лідер рейтингу має найменший об’єм. Тут смартфон врятував новий процесор A11 Bionic, побудований по 10-нанометровому техпроцесу, передає Ukr.Media.

Трішки занудних цифр, які проллють світло

В iPhone 8 Plus акумулятор має 2675 мАг (до слова, iPhone 7 Plus мав 2900 мАг). Натомість у флагманському Samsung Galaxy S8 3500 мАг. Причому, iPhone 8 Plus зумів пропрацювати 10 годин і 35 хвилин, що аж на півтори години більше, ніж у торішньому фаблеті компанії iPhone 7 Plus. Саме цей показник дозволив новинці “яблучної” компанії стати першою серед флагманів А-брендів.

Натомість заряджається він також рекордно… довго. Від 0 до 100% процес тривав майже 200 хвилин. Лідером виявився LG G6, якому знадобилося лише 97 хвилин при акумуляторі на 3300 мАг. Звичайно ж, новий iPhone теж підтримує швидку зарядку, але для цього знадобиться блок живлення від MacBook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>