Microsoft випустила попередню версію Windows 10 для смартфонів

Microsoft випустила попередню версію Windows 10 для смартфонів

Компанія Microsoft випустила попередню технічну версію платформи Windows 10 для смартфонів.

Про це повідомляється в блозі Microsoft.

Дату виходу фінальної версії Windows 10 в компанії поки не називають, однак заявляють, що вона буде запущена в цьому році. Microsoft в січні випустила другу попередню версію системи, яка призначена для ПК і планшетів, для користувачів, що беруть участь в програмі тестування.

Щоб протестувати мобільну версію Windows 10, необхідно спочатку завантажити додаток Windows Insider з магазину Windows Phone Store. Далі користувач зможе отримувати подальші тестові версії платформи і при цьому мати можливість повернутися до попередньої версії, встановленої на смартфоні.

Одним з нововведень мобільної Windows 10 стала можливість кастомізувати стартовий екран за допомогою повноекранного фонового зображення. Також розширено список дій, які користувач може зробити з розділу Action Center.

В системі з’явилися інтерактивні оповіщення – наприклад, користувач може безпосередньо з оповіщення відповісти на повідомлення, не переходячи в спеціальну програму. Microsoft також обіцяє покращене розпізнавання мови і автоматичну розстановку пунктуації.

Нарешті, оновлено додаток з фотографіями – з першого ж запуску в ньому з’являться як фотографії з пристрою, так і знімки зі сховища OneDrive. Однак голосовий помічник Cortana в цій версії працює тільки в США і тільки англійською.

Крім того, компанія попередила про декілька найбільш частіпроблеми, що виникають при установці тестової версії. Серед них – відсутність доступу до VPN, пропажа додаткових клавіатур, непрацююча синхронізація з Microsoft Band, відсутність плитки Cortana на стартовому екрані та інші. Для деяких з них Microsoft пропонує рішення.

Попередня версія Windows 10 доступна для смартфонів Lumia 630, 635, 636, 638, 730 і 830, на які спочатку була встановлена Windows Phone 8.1. Крім того, для установки потрібно 8 гігабайт вільної пам’яті.

Як раніше повідомлялося, компанія Microsoft на своєму офіційному сайті розмістила Windows 10 Technical Preview для безкоштовного скачування.

Найголовніші новинки на презентації Windows 10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>