Microsoft випустили «найшвидше сенсорне перо»

Microsoft випустили «найшвидше сенсорне перо»У компанії розповіли, що винайшли краще сенсорне перо. Редмондська компанія сьогодні оновила лінійку ноутбуків Surface Pro, випустивши п’яте покоління гаджета. Окремо було презентовано сенсорне перо, яке адаптоване для роботи з ноутбуками, що мають сенсорний екран.

З Девайс Microsoft Surface Pen, за словами інженера Стіві Батіч, його компанія зробила великий крок вперед. Тепер перо краще імітує натиск пера, створюючи ілюзію пір’яний ручки або олівця. Також від натискання залежить товщина ліній, а саме перо ще швидше передає дані на комп’ютер.

Читати також: Microsoft збирається купити Minecraft

Швидкість появи чорнила на дисплеї і час відгуку досягає 100 м/с. За словами представників Microsoft, це найшвидше перо в світі. Наприклад, в плані відгуку воно швидше в чотири рази ніж перо попереднього покоління. Також Microsoft Surface Pen в два рази швидше ніж подібний аксесуар купертіновскої компанії, Apple Pencil. Перо буде працювати як з новими ноутбуками Microsoft, так і зі старими. Однак на старих лептопах девайс буде не таким швидкісним.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>