NASA збирається відправити зонд до Сонця

NASA збирається відправити зонд до Сонця
Відправляють зонд на Сонце. Фото: Site.ua

Агентство NASA в 2018 році відправить до Сонця дослідницький зонд, який наблизиться до зірки на рекордну відстань.

Нова місія дозволить астрономам передбачити сонячні шторми та пролити світло на деякі з таємниць нашої зірки, пише Science Alert.

Апарат Solar Probe Plus (SPP) стартує в період між 31 липня і 19 серпня 2018 року на ракеті-носії Delta IV—Heavy. Зонд наблизиться до Сонця на відстань близько 6 мільйонів кілометрів. Попередня місія до Сонця, зонд Helios 2, пролетів повз зірки на відстані в 43 мільйони кілометрів.

“Найбільш незвичайна технологія цієї місії – тепловий щит. Це екран з вуглепластика, товщиною 11,5 сантиметрів, який може витримувати температуру близько 1400 градусів за Цельсієм. Використання вуглецевого композиту дозволить нам зробити набагато більш складні заміри”, – пояснив один з розробників місії, астроном Бред Такер.

“Розуміння діяльності Сонця і прогнозування погоди дуже важливо, якщо ми дійсно хочемо, щоб люди досліджували космічний простір більше, в тому числі це важливо для роботи і життя на Місяці та Марсі”, – підкреслив Бред Такер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайшли планету, на якій можливе життя

Серед завдань апарату Solar Probe Plus будуть вивчення частинок плазми поблизу Сонця, визначення структури і динаміки магнітних полів в джерелах сонячного вітру і деякі інші.

×

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>