NASA перетворить астероїди в космічні кораблі

Компанія Made In Space із Каліфорнії розробила проект, який дозволить полегшити видобуток корисних копалин на астероїдах. NASA зацікавилося концепцією і виділила гроші на її фінансування та розвиток.

Про це повідомляє “Popular Science“. Компанія назвала проект RAMA. Він виключить необхідність відправляти до кожного астероїду для розробки копалин по кораблю. Made In Space пропонує, щоб астероїди самостійно летітимуть до місця видобутку. Це дозволить заощадити час і гроші.

Автономний космічний корабель планують створити з можливістю 3D-друку. Розробники задумали, що він наближатиметься до астероїду й починатиме видобувати копалини. З них будуть друкувати рухову і навігаційну системи. Космічний апарат, що виник на астероїді, доставлятиме його до найближчої станції для видобутку корисних копалин. Така ж процедура повторюватиметься й з іншим астероїдом.

Поки проект перебуває на концептуальній стадії, але він зацікавив фахівців NASA. Компанія отримала фінансування у розмірі 100 тисяч доларів в рамках програми Innovative Advanced Concepts. Їх потратять на підготовку техніко-економічних обґрунтувань проекту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>