NASA планує на початку 2020-х років випробувати розумні …

Американські вчені та інженери розробили прототип такого скафандра, який отримав назву Z-2.

NASA може випробувати на Міжнародній космічній станції (МКС) на початку 2020-х років розумні скафандри космонавтів (астронавтів) для програми освоєння Марса, пише сайт space.com.

Наразі американські вчені та інженери розробили прототип такого скафандра, який отримав назву Z-2. Він призначений для виконання польових геологічних робіт на поверхні червоної планети.

Втілення прототипу Z-2 в життя має бути завершено до кінця вересня поточного року і вже в 2016 році скафандр планується піддати серйозним тестам у вакуумній камері і в плавучої лабораторії NASA.

“На основі отриманих в ході цих випробувань результатів NASA має намір створити вже більш досконалий прототип скафандра під назвою Z-3. Космічне тестування Z-3 планується на МКС в 2020 році або 2021, залежно від того, як розвиватиметься проект”, – йдеться в матеріалі.

NASA назвала найкращий винахід року

Вчені сподіваються, що в розумних скафандрах будуть застосовані передові технології, які дадуть змогу, наприклад, вибудувати серйозний захист від мікрометеоритів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>