NASA шокувала новими відкриттями

NASA провела прес-конференцію, на яку довгий час чекали люди з усього світу, і розповіла про дивовижне відкриття, передає Ukr.Media.

NASA заявила про наявність зоряної системи під назвою TRAPPIST-1 всього в сорока світлових роках від Землі. Це так звана “система червоного карлика”, що складається з семи планет. Вчені стверджують, що всі сім планет знаходяться на достатній відстані від червоного карлика, що залишає надію на існування води на планеті. Шість з цих планет мають тверду оболонку, щодо ще однієї вчені сумніваються – на їхню думку, він або покрита крижаною оболонкою, або має газоподібну форму.

NASA повідомляє, що маса червоного карлика всього на 11% більша за масу Юпітера, і планети в цій сонячній системі постійно повернені до сонця тільки однією стороною, що значно погіршує можливі умови життя. Жила зона – всього три планети.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>